POLISTA
Statybų darbai

APIE MUS

Statybos darbų sritys: žemės darbai, staybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, mūro, medžio) statyba ir montavimas.

Apie mus

Tvirti pamatai -
ramūs savininkai

UAB „Polista“ įkurta 2009 m. birželio 1 d. Pagrindinė įmonės veikla – pamatų projektavimas ir įrengimas. Šiuo metu galime įrengti spraustinius, gręžtinius, juostinius pamatus. UAB „Polista“ taip pat atlieka atraminių sienučių, ransijų, projektavimo ir įrengimo darbus, pamatų stiprinimo ir bendrastatybinius, nulinio ciklo įrengimo, inžinerinių tinklų klojimo, žemės bei griovimo darbus.

Nors UAB „Polista“ yra jauna įmonė, tačiau jos steigėjai ir didžioji dalis kolektyvo pamatų įrengimo srityje dirba jau 10 metų.

Pagrindinės UAB „Polista“ veiklos sritys:

Juostiniai pamatai, gręžtiniai pamatai (poliai), spraustiniai pamatai (poliai) , jų projektavimas ir įrengimas tiek paprastiems, tiek sudėtingų konstrukcijų pastatams;

Esamų pamatų tvirtinimas, prasidėjus neleistinoms sienų ar pamatų deformacijoms, norint padidinti pamatų apkrovas ar siekiant pagilinti rūsio grindų lygį žemiau esamų pamatų;

  Projektavimas bei įrengimas, kai statybos darbai vykdomi šlaituose, po žeme (pvz. požeminiai garažai) ir pan.

Metalo, betono ar medžio konstrukcijų įrengimas, mūro darbai, perdangų, stogų įrengimas;

TVIRTI PAMATAI – RAMŪS SAVININKAI

PAMATŲ ĮRENGIMAS
(juostinių, gręžtinių, spraustinių)

Pamatų įrengimas – vienas svarbiausių namo statybos etapų. Nuo pamatų parinkimo, jų konstrukcijos, tinkamo apšiltinimohidroizoliacijos ir įrengimo priklauso ar Jūsų svajonių namas bus ilgaamžis, ekonomiškas ir šiltas. Blogai suprojektavus ir netinkamai įrengus pamatus, jie gali įtrūkti, atsiverti plyšiai, o pro juos besiskverbiantis šaltis bei vanduo ardys pamatą ir taip silpnins visą pastatą. Tokiu atveju bus reikalingas pamatų stiprinimas – sudėtinga ir nepigi procedūra, kurią Lietuvoje atlieka tik keletas įmonių. Svarbiausia yra tai, kas nematoma – tad jei norite sutaupyti, taupykite ne pamatams, o namo apdailai ar vidaus įrengimui, kuriuos nesunkiai galima pakeisti.

Mūsų kvalifikacija

Kvalifikacijos atestatas

Ne tik dirbame, bet ir puikiai išmanome savo darbą. UAB „Polistai“ 2010 m. suteiktas kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę būti ypatingų statinių staybos rangovu:

<strong>Statiniai:</strong> gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.

<strong>Statybos darbų sritys:</strong> žemės darbai, staybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, mūro, medžio) statyba ir montavimas.

Jei planuojate namo ar biuro statybą, patikėkite darbų pradžią mums! Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

MŪSŲ PASLAUGOS

Mūsų darbai

Įgyvendinti projektai

Naujienlaiškiai

Mūsų naujienos

  • Visi
  • Individualių namų pamatų įrengimas
  • Pramoninių pastatų pamatų įrengimas

Juostiniai pamatai

Individualių namų pamatų įrengimas

Spraustiniai pamatai

Individualių namų pamatų įrengimas

Gręžtiniai pamatai

Individualių namų pamatų įrengimas

Spraustiniai arba gręžtiniai pamatai

Pramoninių pastatų pamatų įrengimas