Polista » Paslaugos »


Pramoninių pastatų pamatų įrengimas

Įrengiant pamatus pramoniniams ar daugiaaukščiams pastatams taikoma spraustinių polių „kalimo" technologija arba įrengiami gręžtiniai pamatai.

Spraustiniai
poliaiSpraustinius polius galima įrengti bet kokiame grunte. Taikant spraustinių polių pamatų įrengimo metodą, specialia technika į žemę suvibruojamas 3-12 m (kartais net 19 m) ilgio vamzdis uždaru galu. Sukalus jį iki reikiamo gylio, į vamzdį dedamas armatūros karkasas ir užpildomas betonu, o pats vamzdis vėliau ištraukiamas.

  1. vamzdžio kalimas
  2. armatūros karkaso pastatymas
  3. betono užpylimas
  4. vamzdžio ištraukimas

Toks pamatų įrengimas yra spartus ir ekonomiškas (per dieną galima įrengti apie 50 polių), tačiau spraustinių pamatų negalima įrengti, kai pernelyg arti yra statinių, pastatytų ant seklių pamatų. Tokiu atveju rekomenduojami gręžtiniai pamatai.

Gręžtiniai poliai, priklausomai nuo diametro, gali atlaikyti labai dideles apkrovas yra patvarūs ir greitai įrengiami ‒ žemėje išgręžiama skylė, įleidžiamas armatūros karkasas ir užpilamas betonas.

 

Pagal pateiktą techninį projektą UAB „Polista“ užsakovo pageidavimu parengs darbo projektą ir pagal jį atliks numatytus pamatų įrengimo darbus. Norėdami gauti mūsų komercinį pasiūlymą, turite pateikti šiuos dokumentus:

  • Pastato architektūrinį-techninį projektą.
  • Sklypo gen. planą, kuriame būtų aiškiai pažymėta absoliutinio nulio altitudė.
  • Sklypo inžinerinių geologinių tyrimų ataskaitą.

Kiti darbai

Atliekame ne tik pamatų įrengimo, bet ir atraminių sienučių, ransijų, projektavimo ir įrengimo darbus, pamatų stiprinimo ir bendrastatybinius, nulinio ciklo įrengimo, inžinerinių tinklų klojimo, žemės bei griovimo darbus.

plačiau

Kvalifikacijos atestatas

Kokybės atestatas

Ne tik dirbame, bet ir puikiai išmanome savo darbą.

2010 m. bendrovei suteiktas kvalifikacijos atestatas.

plačiau